CECH Opole

Przejdź do treści
NAZWA ZAKŁADU ADRES
BLACHARZ SAMOCHODOWY AUTO KURC S.C. 46-045 Turawa, ul. Nowa 14
AUTO LELLEK GROUP Sp. z o.o. S.K. 45-960 Opole, ul. Opolska 2 c
AUTO-LUKOSZEK Henryk Lukoszek 45-771 Opole, ul. Fr. Mehla 26 a
B.CH Bogdan Chwaliński 49-120 Dąbrowa ul. Korczaka 3
Biuro Podróży krajowych i międzynarodowych przewozów „MARTEX” 45-113 Opole, ul. Klimasa  1A
Blacharstwo-Mechanika Pojazdowa Eksport-Import-Handel               Zygfryd Roskosz 46-060 Źlinice, ul. Jędrzejczyka 2
Joachim Miller 46-023 Osowiec, ul. Cmentarna 9
Lipok Zygmunt 46-040 Krasiejów, ul. Spóracka 51
P.H.U. IMPORT – EXPORT SZIC Andrzej Szic 45-837 Opole, ul. Wrocławska 119
Zakład Mechaniki Blacharstwa poj. Marian Bender 45-739 Opole, ul. Styki 21
ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA, LAKIERNICTWA MIROSŁAW BORKOWSKI 45-940 OPOLE, UL. NIEMODLIŃSKA 194
Zakład Usługowo-Handlowy „AUTO CZOK” Bernard Czok 46-022 Kępa, ul. Wróblińska 13
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Wiesław Molendowski 46-040 Schodnia, ul.  Powstańców Śl.  9 a
BLACHARSTWO SAMOCHODOWE Import-Export Handel Częściami Samochodowymi Łukasz Kołodziej 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Sokołów 3
ELEKTROMECHANIK POJ SAM AQVADOR SP.Z O.O. 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Kolonia 18
Andrzej Babicz 49-156 Magnuszowice 30 A
ATECH S.C.   45-302 Opole, ul. Wiejska 161
AUTO CENTRUM KOŹLE GROUP Sp. z o.o. Sp.k. 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. B. Chrobrego 25
AUTO CENTRUM KOŹLE LELLEK GROUP SP. Z .O. SP.K. 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. B. Chrobrego 25
AUTO ELEKTRYKA – DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA Józef Patrzek 46-024 Brynica, ul. Łubniańska 31 a
AUTO LELLEK GROUP Sp. z o.o. S.K. 45-960 Opole, ul. Opolska 2 c
AUTO-LUKOSZEK Henryk Lukoszek 45-771 Opole, ul. Fr. Mehla 26 a
B.CH Bogdan Chwaliński 49-120 Dąbrowa ul. Korczaka 3
Diagnostyka i Mechanika Sam.  Marek Juros 46-070 Wawelno, ul. Dąbrowska 1
ELTECH Jarosław Górnicki 45-715 Opole, ul. Krapkowicka 8 A
LOCUST CAR SERVICE S.C.    Gralla, Dąbrowski 45-130 Opole, ul. Kępska 12
P.H.U. IMRORT – EXPORT SZIC Andrzej Szic 45-837 Opole, ul. Wrocławska 119
PHU „AUTO-CENTER” S.C. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic 45-732 Opole, ul. Krapkowicka 18
Przedsiębiorstwo Handlowo-  Usługowe JANO                          Janusz Kochanowski 45-560 Opole, ul. Jagiellonów 40
Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Marek Rostalski 45-509 Opole, ul. Limanowskiego 3
Zakład Elektroniki Samochodowej Ryszard Kopaczewski 45-317 Opole, ul. Morcinka 20
Zakład Mechaniki Pojazdwej Andrzej Lewandowski 45-940 Opole, ul. Oliwkowa 16
LAKIERNIK AUTO KURC S.C. 46-045 Turawa, ul. Nowa 14
AUTO-LUKOSZEK Henryk Lukoszek 45-771 Opole, ul. Fr. Mehla 26 a
B.CH Bogdan Chwaliński 49-120 Dąbrowa ul. Korczaka 3
Biuro Podróży krajowych i międzynarodowych przewozów „MARTEX” 45-113 Opole, ul. Klimasa  1A
Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Wiesław Molendowski 46-040 Schodnia, ul.  Powstańców Śl.  9 a
Blacharstwo-Lakiernictwo „WERNER” Werner Warzecha 46-043 Biestrzynnik, ul. 1 Maja 1
KWS Krystian Wieszała 46-040 Chrzowice, ul. Klonowa 1
LAKIERNICTWO POJAZDOWE Andrzej Holek 46-073 Chróścina, ul. Niemodlińska 105 B
Lakiernictwo Pojazdowe Dawid Drąg 46-024 Kolanowice, ul. Powstańców Śl. 42
LAKIERNICTWO POJAZDOWE Henryk Gabriel 46-070 Komprachcice, ul. Zielona 3
PRZEMIX Przemysław Bobowski 46-023 Osowiec, ul. Fabryczna 1
Werner Warzecha "WERNER" 46-043 Biestrzynnik, ul. 1 Maja 1
ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA, LAKIERNICTWA MIROSŁAW BORKOWSKI 45-940 OPOLE, UL. NIEMODLIŃSKA 194
Zakład Usługowo-Handlowy „AUTO CZOK” Bernard Czok 46-022 Kępa, ul. Wróblińska 13
MECHANIK POJ SAM Andrzej Babicz 49-156 Magnuszowice 30 A
ARMA Janusz Rizler 45-061 Opole, ul. Ks. J. Popiełuszki 6
AUTO GLADI Zakład Mechaniki Pojazdowej Andrzej Prodlik 46-083 Stare Siołkowice, ul. Górna 5
AUTO CENTRUM KOŹLE GROUP Sp. z o.o. Sp.k. 47-200 Kędzierzyn-Koźle, ul. B. Chrobrego 25
AUTO KURC S.C. 46-045 Turawa, ul. Nowa 14
AUTO LELLEK GROUP Sp. z o.o. S.K. 45-96 Opole, ul. Opolska 2 c
AUTO NAPRAWA Tadeusz Sydor 49-120 Prądy, ul. Niemodlińska 61
AUTO RAPID S.C. P. Bartków, R. Sosnowski 49-100 Niemodlin, Gościejowicka 4
AUTO SERWIS DOBKOWSKI S.C. Anna Kordus-Dobkowska, Mariusz Dobkowski 45-940 Opole, ul. Sadowa 13
Auto Serwis Hubert Nowak 46-046 Ligota Turawska , ul. Opolska 5
AUTO SERWIS KM RANCHO mgr. Inż. Maciej Dziedzic 49-100 Brzęczkowice 2
AUTO SERWIS MOTUS Krzysztof Łakomski 45-564 Opole, ul. Solskiego 5
AUTO SERWIS Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Gil 46-050 Walidrogi, ul. Opolska 54
AUTO TIM Krystian Janeczko 45-239 Opole, ul. Oleska 152
AUTO-LUKOSZEK Henryk Lukoszek 45-771 Opole, ul. Fr. Mehla 26 a
AUTO-SERVICE Stefan Piekorz 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Strzelców Byt. 70
Auto-Serwis Mechanika i Elektromechanika poj. Blacharstwo  Curkowicz Mieczysław 45-201 Opole, ul. Chabrów 50 A
AUTO-SERWIS Sebastian Lysy 49-120 Dąbrowa, ul. Wiejska 7
AUTOSERWIS „PRECYZJA” Ryszard Weber 45-111 Opole, ul. Gawędy 66
B.CH Bogdan Chwaliński 49-120 Dąbrowa ul. Korczaka 3
Biuro Podróży krajowych i międzynarodowych przewozów „MARTEX” 45-113 Opole, ul. Klimasa  1A
Blacharstwo Mechanika Pojazdowa Bogusław Ilków 46-045 Turawa, ul. Opolska 1 B
Blacharstwo-Mechanika Pojazdowa Eksport-Import-Handel Zygfryd Roskosz 46-060 Źlinice, ul. Jędrzejczyka 2
BRALCZYK S.C. 46-053 Lędziny, ul. Ozimska 3a
C.K. MOTOESPORT Krzysztof Czaja 45-640 Opole, ul. Młodzieżowa 16
Diagnostyka i Mechanika Sam. Marek Juros 46-070 Wawelno, ul. Dąbrowska 1
J&E AUTO SERWIS Mechanika Oppelt Joachim Oppelt 46-060 Prószków, ul. Parkowa 3
J&R Auto Salon Sp. z o.o. 45-836 Opole, ul. Wrocławska 137
KARTEL S.C. J. Biedrzycki, Z. Biedrzycka, P. Biedrzycka 46-040 Krasiejów, ul. Brzeziny 22 a
LINO LOGISTICS Sp. z o.o. 45-123Opole, ul. Budowlanych 456 B
MARCO TUNING Sp. j. M.W.M. Konik 46-070 Osiny, ul. Opolska 1 A
Mechanika Pojazdowa                Marek Adamietz 46-040 Krasiejów, ul. Zamoście 6
Mechanika Blacharstwo Edmund Grojca 46-025 Jełowa, ul. Nadleśna 29
Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Roland Mrocheń 46-043 Biestrzynnik, ul. Dobrodzieńska 18
MECHANIKA, BLACHARSTWO, LAKIERNICTWO POJ. JANUSZ GRĘBOWIEC 49-100 SZYDŁOWIEC ŚL. 37
MECHANIKA I DIAGNOSTYKA POJAZDOWA HANDEL ARTYKUŁAMI PRZEMYSŁOWYMI Marek Nowak 46-043 Dylaki, ul. Szkolna 20
MTD Kazimierz Skuratowicz 49-100 Niemodlin, ul. Opolska 56
Naprawa Pojazdów Mechanicznych Faryniarz Jan 49-120 Dąbrowa, ul. Karczowska 9 a
P.H.U. "SILESIA" s.c. Jaworski, Rurynkiewicz 45-368 Opole, ul. Ozimska 48
P.H.U. Import – EXPORT SZIC Andrzej Szic 45-837 Opole, ul. Wrocławska 119
PHU „AUTO-CENTER” S.C. Alicja Szic, Rajner Szic, Sebastian Szic 45-732 Opole, ul. Krapkowicka 18
PRO S.C. J. Jarzębski, P. Jarzębski 46-022 Kępa, ul. Wróblińska 13
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JANO Janusz Kochanowski 45-560 Opole, ul. Jagiellonów 40
RETRO-WARSZTAT Tomasz Robotycki 45-920 Opole, ul. Podkowińskiego 2B
SILTRUCK Sp z o.o. 45-837 Opole ul. Wspólna 6
Sosna Mirosław MIREK-SERVICE-MECHANIKA POJAZDOWA 46-070 Domecko, ul. Opolska 95
TDI Autoczęści Serwis Dandyk Hubert 45-960 Opole, ul. Strażacka 3
Warsztat Mechaniki Poj. i Blacharstwa poj. Kazimierz Raniczkowski 46-050 Walidrogi, ul. Opolska 14
WTC Sp. z o.o. 55-095 Mirków, Długołęka, ul. Polna 31
ZAKŁAD MECHANICZNO-DIAGNOSTYCZNY Henryk Wodecki 46-070 Komprachcice, ul. Cicha 14
Zakład Mechaniki Blacharstwa poj. Marian Bender 45-739 Opole, ul. Styki 21
ZAKŁAD MECHANIKI, BLACHARSTWA, LAKIERNICTWA MIROSŁAW BORKOWSKI 45-940 OPOLE, UL. NIEMODLIŃSKA 194
Zakład Mechaniki i Blacharstwa poj. Waldemar Przybyła 46-017 Chrząszczyce, ul. Szkolna 20
ZAKŁAD MECHANIKI MASZYM Alfred Gonsior 46-040 Schodnia, ul. Powstańców Śl. 61
Zakład Mechaniki pojazdowej Andrzej Lazik 45-202 Opole, ul. Budowlanych 14
Zakład Mechaniki Pojazdowej Andrzej Lewandowski 45-940 Opole, ul. Oliwkowa 16
Zakład Mechaniki Pojazdowej Arnold Kopiec 45-666 Opole, ul. Ojca Frankiewicza 19
Zakład Mechaniki Pojazdowej Paweł Piechaczek 46-061 Źlinice, ul. Prószkowska 5
Zakład Usługowo-Handlowy „AUTO CZOK” Bernard Czok 46-022 Kępa, ul. Wróblińska 13
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „AUTO-FACH” NAPRAWA I OBSŁUGA POJAZDÓW MECHANICZNYCH Rafał Misch 45-920 Opole, ul. Małej Panwi 34
MECHAMIK MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ B+B BRONEK SP. z o.o. 46-040 Schodnia , ul. Opolska 6
CUKIERNIK Cukiernia A.H. Kłysek s.c. 45-940 Opole, ul. Jagiełły 18
CUKIERNIA Elżbieta Kozioł Wiesław Kozioł 45-266 Opole, ul. Hubala 7 a
EUROPA Kawiarnio-Cukiernia Krystyna Długosz 45-057 Opole, Plac Wolności 7/8
Malik Marek Malik 45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 1
Malik" S.C.Marek Malik, Irena Malik-Piekorz 45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 1
Pełka Piotr 49-100 Niemodlin, ul. Rynek 21
Piekarnia-Cukiernia s.c. Katarzyna i Grzegorz Łubowscy 49-345 Skorogoszcz, ul. O. Dominika ze Skorogoszczy 1
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Artur Bebel 46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 33
Zakład Piekarstwo-Cukiernictwo Tadeusz Charciarek 45-317 Opole, ul. Leśmiana 6
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy BURSY S.C. 45-267 Opole, ul. Grota Roweckiego 2 E
KUCHARZ Biuro Podróży krajowych i międzynarodowych przewozów „MARTEX” 45-113 Opole, ul. Klimasa  1A
PHU RESTAURACJA KAMIENIEC Anna Jaskóła 47-325 Kamień Śląski, Pl. Myśliwca 7
PUB MASKA-LABOLATORIUM Sp. J. Jacek Szostak, Mariusz Łotocki 45-015 Opole, Rynek 4,5,6
REN-CAR Ryszard Szpiech 49-100 Niemodlin, ul. Żeromskiego 3/2
TOMECHNA SP.J. Małgorzata Michał Tomechna 46-060 Prószków, ul. Daszyńskiego 1 A
PIEKARZ CHARCIAREK Charciarek Grzegorz Charciarek Edyta s.c. 45-058 Opole, ul. Ozimska 30
FPHU Barbara Straub 49-130 Tułowice, ul. Kościuszki 2 C
Piekarnia Andrzej Wodnicki 46-022 Kępa, ul. Opolska 13
Piekarnia Opolska Grzegorz Kobyłkiewicz 45-368 Opole, ul. Ozimska 65
Piekarnia S.C. Ryszard i Arkadiusz Konfisz 45-510 Opole, ul. Obrońców Stalingradu 7
Piekarnia-Cukiernia s.c. Katarzyna i Grzegorz Łubowscy 49-345 Skorogoszcz, ul. O. Dominika ze Skorogoszczy 1
Piekarnia-Sklep Spożywczy Klaudiusz Prohaska 46-082 Kup, ul. Młyńska 1
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Artur Bebel 46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 33
Zakład Piekarstwo-Cukiernictwo Tadeusz Charciarek 45-317 Opole, ul. Leśmiana 6
WĘDLINIARZ Rzeźnictwo-Wędliniarstwo S.C. Piotr, Anna i Maria Wrzód 46-022 Zawada, ul. Luboszycka 8
Ubój Przetwórstwo i Sprzedaż Wyrobów Własnych Mięso-Wędliny Róża Blach Robert Blach s.c. 46-060 Górki, ul. Opolska 25
ZPUH „GOLOMB” RZEŻNICTWO-WĘDLINIARSTWO. Artykuły Spożywcze. Reinhard Golomb 46-040 Szczedrzyk, ul. 1 Maja 11
CIEŚLA Ciesielstwo-Dekarstwo Marcin Kupilas 46-034Pokój, Fałkowice 96
DACHER Henry Labisz 45-010 Opole, ul. Szpitalna 4
Dekarstwo Ciesielstwo Bauman Paweł Bauman 46-073 Chróścina, ul. Niemodlińska 26
Usługi Remontowo-Budowlane CIESIELSTWO Wojciech Woźny 46-045 Kotórz Wielki, ul. Leśna 11
Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych „DEM” mgr. Inż. Marek Tenczyński 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
DEKARZ Ciesielstwo-Dekarstwo Marcin Kupilas 46-034Pokój, Fałkowice 96
DACHER Henry Labisz 45-010 Opole, ul. Szpitalna 4
Dekarstwo Ciesielstwo Bauman Paweł Bauman 46-073 Chróścina, ul. Niemodlińska 26
Dekarstwo-Blacharstwo Ocieplenia i Rozbudowa Poddaszy Grzegorz Gala 46-070 Ochodze, ul. Opolska 66
KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE Jan Pytel 46-050 Raszowa, ul. Kwiatowa 8
P.P.H.U „KUREK” Ryszard Kurek 46-050 Raszowa, ul. Dzierżonia 4
P.W. OPEBEL-KANOBUD S.C. 45-061 Opole, ul. Katowicka 40/13
Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych „DEM” mgr. Inż. Marek Tenczyński 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
ELEKTRYK A-Z GASTRO Elżbieta Rurynkiewicz 45-303 Opole, ul. Wiejska 122 A
AMPER Instalatorstwo Elektryczne Tomasz Wer 46-040 Krasiejów, ul. Zamoście 40
D&R JEZIOREK 46-090 Popielów, ul. Sienkiewicza 6
Elektro-Technik Kowol Joachim 46-060 Ligota Prószkowska, ul. Dębowa 51
F.U.H. „ELPA” Elektrotechnika Marcin Pałek 47-110 Kolonowskie, ul. Leśna 10/2
HORIZON Ireneusz Adamiec 46-050 Raszowa, ul. Ozimska 76
Instalatorstwo Elektryczne Hubert Loch 46-042 Szczedrzyk, ul. Cmentarna 9 A
KEJ Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Janusz Gumul 45-920 Opole, ul. Jagiełły 17 B
MMK-ELEKTRO MAREK KOCIOK 46-083 Stare Siołkowice, Klapacz 110
Opoltel T.S. Lisek sp. j. 46-022 Biadacz, ul. Szeroka 9
Projektowanie i Wykonawstwo Instalacji Elektrycznych Artur Woszek 46-070 Wawelno, ul. Nowowiejska 48
SID Systemy Inteligentnych Domów Krzysztof Solecki 46-034 Ładza, ul. Polna 5
Usługi Elektryczne Joachim Przybyła 46-070 Polska Nowa Wieś, ul. Leśna 1 A
Usługi Elektryczne Wójcik Krzysztof 46-,53 Daniec, ul. Dąbrowicka 6
WARSZTAT ELEKTRYCZNY Artur Riemer 46-053 Chrząstowice, ul. Olimpijczyków 6 A
Zakład Elektroinstalacyjny Ludwik Smandzik 46-060 Chrzowie, ul. Opolska 8
Zakład Elektryczny „WAMA_ELEKTRO” Marcin Walecko 46-070 Ochodze, ul. Leśna 47
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Edward Szmitowicz 49-100 Niemodlin, Aleja Wolności 30/1
MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH ALTERNATIV I&R INSTALACJE I REMONTY WALDEMAR KOWNACKI 49-120 Siedliska, ul. Kasztanowa 8
Firma Usługowa Wod. Kan. i C.O. Marcin Pyttel 46-046 Zakrzów Turawski, ul. Jodłowa 1
Handel i Usługi Józef Lauer 46-043 Dylaki, ul. Ozimska 8 D
Instalatorstwo Grzewcze i Sanitarne Tomasz Wocław 46-022 Luboszyce, ul. Czarnowąska 4
Instalatorstwo Sanitarne - Usługi Krzysztof Kotysz 46-040 Krasiejów, ul. Brzozowa 3
Instalatorstwo Sanitarne i C.O. Marcin Wiench 46-023 Węgry, ul. Opolska 33
Instalatorstwo WOD-KAN i GAZ Henryk Bryś 46-020 Czarnowąsy, ul. Brzozowa 19
Kamil Równicki, „K&K INSTAL-BUD” 49-156 Gracze, ul. Niemodlińska 49
MALARSTWO JÓZEF KAMPA 47-024 Jełowa, ul. Dębińska 2 C
Montaż Instalacji Grzewczych i Sanitarnych Mariusz Oliwa 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Konopnickiej 1
PREFER S.C. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy 47-133 Jemielnica, ul. Szkolna 29
TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA ŁUKASZ JAKUBOWSKI 46-063 Nowe Siołkowice, ul. Kupska 30
Zakład Handlowo Usługowy Nalewaja 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Opolska 11
Zakład Instalacji Sanitarnych CO i Ślusarstwa Konrad Lison 46-034 Kopalina, ul. Opolska 10
Zakład Instalacji Sanitarnych i CO Mirosław Zapolski 46-080  Chróścice, ul. Koszykarzy 12
Zakład Instalatorstwa WOD-KAN-CO Rudolf Kochanek 46-060 Prószków, ul. Młyńska 23
Zakład Malarsko Tapicerski Krystian Ressel 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Opolska 15
Zakład Usługowo-Handlowy „NAROK-TERM” Teresa Krause Ofiera 49-120Narok, ul. Wiejska 28
Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych „DEM” mgr. Inż. Marek Tenczyński 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE ALBAU Aleksander Paluch 49-345 Skorogoszcz, ul. Ks. J. Popiełuszki 4
AR-MA BUD ARKADIUSZ CZERKAS 46-045 Rzędów, ul. Opolska 18
BUDOWNICTWO Ewald Wrzos 46-070 Polska Nowa Wieś, ul. Siedliskowa 9
DAWID MAREK 46-043 Dylaki, ul. Turawska 6
Dekoracje Budowlane Rafał Kochanek 45-860 Opole, ul. Dambonia 155-157/43
DWOR-BUD Bartłomiej Dworecki 46-070 Ochodze, ul. Opolska 63
Firma A.D.I. Adrian Golletz 46-040 Krzyżowa Dolina , ul. Polna 48
Firma Budowlana MOLDOM Muc Marcin 46-050 Kosorowice, ul. Borowa 18
Firma CIACH-PRIM Mirosław Ciach 45-304 Opole, ul. Piotrkowska 5/3
Firma Remontowo-Wykończeniowa „PERVEKT” Manfred Kornek 46-022 Luboszyce, ul. Rolna 33
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA „MARK-BUD” 46-040 Antoniów, ul. Akacjowa 60
IMW Development Sp. z o.o. 45-362 Opole, ul. Ligonia 2 A
Kompleksowe Usługi Remontowo-Malarskie Piotr Matysek 46-050 Nakło, ul. Dzierżonia 18
Kostrzycki Roland DOM-BUD 46-040 Górki, ul. Kwiatowa 21
MAL-BUD Marcin Matysek 46-046 Zakrzów Turawski, ul. Klapacz 5
MINI MAL Grzegorz Kansy 45-853 Opole, ul. Partyzancka 76
P.U.H. RAJKAR Rajmund Moczko 46-024 Łubniany, ul. Kolonowska 8
System Zabudowy Wnętrz Ginter Lissy 46-050 Raszowa, ul. Ozimska 6
Usługi Budowlane PIOTR-BUD Piotr Półtorak 49-120 Dąbrowa, ul. H. Dąbrowskiego 12
Usługi Ogólnobudowlane Janusz Golański 49-340 Lewin Brzeski,  Oldrzyszowice 20,
Usługi Ogólnobudowlane Piotr Sawka 49-200 Grodków, ul. Wrocławska 6/40
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Walter Panic 45-920 Opole, ul. Świerkli 63
Usługi Remontowo-Budowlane  Lucjan Szmechta 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Sienkiewicza 68 a
Usługi Remontowo-Budowlane  Rafał Jaksy 46-053 Daniec, ul. Dębskiej Kuźni 60
Usługi Remontowo-Budowlane Roman Korzeniec 46-040 Krasiejów, ul. Dolna 4
WP-BUD Wojciech Popowicz 49-100 Niemodlin, ul. Żeromskiego 4/3
Zakład Malarsko Tapeciarski Alfred Ledwolorz 46-080 Chróścice, ul. Szkolna 6
Zakład Malarsko Tapeciarski Krystian Ressel 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Opolska 15
Zakład Usług Budowlanych „FRONIA” Henryk Fronia 45-641 Opole, ul. Oświęcimska 5
Zakład Malarski Piotr Przywara 46-070 Osiny, ul. Opolska 57 A
Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych „DEM” mgr. Inż. Marek Tenczyński 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
Zakład Usług Remontowo Budowlanych Rudolf Malik 46-050 Przywory, ul. Dworcowa 119
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych S.C. Ocik Henryk i Ratuszny Joachim 49-120 Żelazna, ul. Polna 5
MURARZ-TYNKARZ Firma Budowlana "CEBULA" Stanisław Cebula 46-050 Kosorowice, ul. Opolska 77
Firma Budowlana MOLDOM 46-050 Kosorowice, ul. Borowa 18
Firma Budowlana URBACKA Piotr Urbacka 46-061 Źlinice, ul. Jędrzejczyka 15
Krzysztof Kupisz 45-634 Opole, ul. Podborna 32
P.H.U. CENT-BUD Andrzej Lenart 49-340 Lewin Brzeski, Kantorowice 2
P.H.U. RIK Rafał Wacławczyk 47-180 Ligota Czamborowa  ul. 1 Maja 18
P.W. OPEBEL-KANOBUD S.C. 45-061 Opole, ul. Katowicka 40/13
Usługi Budowlane Sławomir Łyszczarczyk 49-130 Tułowice, ul. Świerczewskiego 5/5
Usługi Budowlane  Marek Kostorz 46-046 Ligota Turawska, ul. Dworska 4
Usługi Remontowo-Budowlane "MARIO" Mariusz Pośpiech 45-830 Opole, ul. Wrocławska 212 a
Zakład Malarsko Tapicerski Krystian Ressel 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Opolska 15
Zakład Remontowo Budowlany Tomasz Różański 46-037 Kurznie, ul. Adama Mickiewicza 84
Zakład Usług Budowlanych „FRONIA” Henryk Fronia 45-641 Opole, ul. Oświęcimska 5
Zakład Usług Inżynieryjno-Budowlanych „DEM” mgr. Inż. Marek Tenczyński 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
Zakład Usług Remontowo-budowlanych S.C. Ocik Henryk i Ratuszny Joachim 49-120 Żelazna, ul. Polna 5
ELEKRTOMCHANIK SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „ELEKTRO-SERWIS” PAWEŁ OCHENTEL 46-022 ZAWADA, UL. LUBOSZYCKA 51
ELEKTROMECHANIK ELEKTRO-KOM FIRMA USŁUGOWO-PRODUKCYJNO-HANDLOWA NORBERT KOMOR 46-061 Źlinice, ul. Krapkowicka 8
FOTOGRAF „FOTOS” zakład Fotograficzny Andrzej Filipowicz 45-006 Opole, ul. Książąt Opolskich 10
A & TS Sikorski 45-317 Opole, ul. Kozielska 8
FRYZJER AKAI Salon Fryzjerski Izabela Puzio 45-087 Opole, ul. Powstańców Śl. 26
Anna Olszewska "ATELIER" 49-100 Niemodlin, ul. Poprzeczna 2-4 D
ARACHNIA Studio Fryzjerskie Dariusz Roźniatowski 45-056 Opole, ul. Kośnego 16/1
CLAUDIA Anna Nawrot 46-083 Stare Siołkowice, ul. Klapacz 1
ESTETICA Salon Fryzjerski Beata Cieślak 45-920 Opole, ul. Jagiełły 22 A
Ewa Kutkowska Salon Fryzjerski „AMBER” 46-040 Ozimek, ul. Hutnicza 3
Fryzjer Damsko-Męski „MIRA” Zdzisław Więcek 45-267 Opole, ul. Hubala 18
Gabinet Kosmetyczno-Fryzjerski „MISS” Aniela Rink 45-256 Opole, ul. Grota Roweckiego 13
HBR Sp. z o.o. 45-057 Opole, ul. Ozimska 25
IMAGE STUDIO Adam Małkiewicz 49-100 Niemodlin, ul. Powstańców Śl. 1/1
Klub Fryzjerski Gallant's Marta Galant-Danel 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 21
KOSMYK Małgorzata Koniarska 45-256 Opole, ul. Grota Roweckiego 17 lok c
MANUFAQTURA Mirosław Byczkowski Wojtyczka 45-018 Opole, ul. Krakowska 31/2
MARGO Salon Fryzjerski Małgorzata Jędrzejko 45-221 Opole, ul. Chabrów 58
MERINO Radosław Rajski 45-759 Opole, ul. Tęczowa 18C/8
MONTOWNIA FRYZUR Magdalena Polak 45-037 Opole, ul. Sienkiewicza 3/2
NEW LOOK STUDIO Fryzjersko-Kosmetyczne Katarzyna Suchecka 46—081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 97
PRACOWNIA FRYZJERSKA „ZAPLECINY” Elżbieta Ławrowska-Ułan 47-150 Leśnica, ul. Zdzieszowicka 9
Przemysław Łyszczarczyk 45-265 Opole, Aleja Przyjaźni 51/3
REN-MOM Renata Szpiech 49-100 Niemodlin, ul. Poprzeczna 2-4
RYNEK FRYZUR S.C. Agnieszka Werasko, Joanna Budak 45-580 Opole, Rynek 16B lok 2
Salon Fryzjerski Anna Wika 45-456 Opole, ul. Solskiego 14
Salon Fryzjerski "AGA" s.c. G. Szmigiel, A. Zamojska 45-056 Opole, ul. Kośnego 20
Salon Fryzjerski „ADAM” Adam Sznober 45-708 Opole, Pl. Kazimierza 7
Salon Fryzjerski „BETI” S.C. Leokadia Hanulewicz, Beata Hanulewicz 45-067 Opole, ul. Duboisa 391
Salon Fryzjerski „JOLA” Jolanta Piekorz 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Opolska 15
Salon Fryzjerski „Studio-Color” Beata Kokot Kratkiewicz 45-864 Opole, ul. Niemodlińska 63
Salon Fryzjerski „TRENDY” Barbara Janik 46-040 Ozimek, ul. Hutnicza 3
Salon Fryzjerski „VENA” MAGDALENA STĘPIEŃ 45-053 Opole, ul. Żeromskiego 5A/1
Salon Fryzjerski AMBER Ewa Kutkowska 46-040 Ozimek, ul. Hutnicza 3
SALON FRYZJERSKI Anna Urbańska 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 85
Salon Fryzjerski Damsko-Męski "MELA" Mariola Bajsarowicz 49-340 Lewin Brzeski, Rynek 11 c
Salon Fryzjerski Dominika Janus 45-055 Opole, ul. Grunwaldzka 4
Salon Fryzjerski ELLEVEN                   A.  Wołyńska i A.R.  Szymała Sp. J. 45-011 Opole, ul. Koraszewskiego 11
Salon Fryzjerski Iwona Gajewska 46-050 Tarnów Opolski, ul. Koraszewskiego 10
Salon Fryzjerski Iwona Wilpert 46-083 Stare Siołkowice, ul. Warszawska 1
Salon Fryzjerski Izabela Malicka 49-100 Niemodlin, ul. Boh. Powstań Śl. 33
Salon Fryzjerski KLEOPATRA Bernadeta Kaźmierczak 45-036 Opole, ul. Luboszycka 8/1
Salon Fryzjerski KOKILOKI Katarzyna Pawłowska 45-268 Opole, ul. Grota Roweckiego 2C
Salon Fryzjerski LAURA Bernadeta Matyschok 45-215 Opole, ul. Luboszycka 14
Salon Fryzjerski Twister Angelika Czerw 46-040 Ozimek, ul. 22 Lipca 2/2
Salon Fryzjersko- Kosmetyczny „Gracja' Leokadia Miśków 45-015 Opole, Rynek 12
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „LOOK” Beata Dawid 46-045 Rzędów, ul. Opolska 32
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny PASJA s.c. Marzena Cymerman, Urszula Kierwiak 47-220 Kędzierzyn Koźle, ul. Harcerska 22
Salon Fryzur MIRATREND Mirosław Golański 45-709 Opole, ul. Ściegiennego 9 lok 12
SALONIK FRYZJERSKI EFEKT Agnieszka Pośpiech 45-089 Opole, ul. Odrodzenia 1
Studio Fryzjerskie Anna Wolak Blaźlak 45-058 Opole, ul. Ozimska 57 lok. 1
Studio Fryzjerskie EXCLUSIVE Grażyna Glapa 45-061 Opole, ul. Katowicka 23
Studio Fryzjerskie Fryzo-Mania Mariola Stefanko 45-710 Opole, ul. Niemodlińska 23/36
Studio Fryzjerskie Jadwiga Polak 45-231 Opole, ul. Oleska 143
Studio Fryzjerskie Renata Liszka 47-320 Gogolin, ul. Krapkowicka 26
Studio Fryzjerskie Żaneta Słowik 45-231 Opole, ul. Oleska 143
Studio Fryzjersko-Kosmetyczne „HAIR STUDIO” Aneta Machnik 45-309 Opole, ul. Ozimska 157 A
Studio Fryzjerstwa Damsko-Męskiego U BOŻENKI Bożena Kukulska 45-710 Opole, ul. Niemodlińska 45/1
STUDIO FRYZJESKIE Sebstian Pieniążek 45-047 Opole, ul. Waryńskiego 21
Studio Relax Care&More Magdalena Kowalska Bzdok 46-022 Kępa, ul. Luboszycka 35
Zakład Fryzjerski "MARIOLA" Mariola Bronder 46-040 Antoniów, ul. Powstańców Śl. 124
Zakład Fryzjerski Barbara Rajska 45-027 Opole, ul. Osmańczyka 17
Zakład Fryzjerski Ewa Passon, Dorota Baudisz S.C. 45-025 Opole, ul. Staromiejska 14
Zakład Fryzjerski Damsko – Meski Jolanta Przybylla 46-070 Komprachcice, ul. Niemodlińska 10
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Marek Skorupski 45-355 Opole, ul. 1 Maja 22
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski S.C. Saładziak, Kurzawa 45-084 Opole, ul. Strzelców Bytomskich 5
Zakład Fryzjerski Franciszek Furgol 45-068 Opole, ul. 1 Maja 19
Zakład Fryzjerski Hildegarda Kołodziej 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Strzelców Byt. 9
Zakład Fryzjerski Hildegarda Waleczko 46-050 Tarnów Opolski, ul. Dworcowa 3
Zakład Fryzjerski Jan Naściuk 49-100 Niemodlin, Rynek 37
Zakład Fryzjerski Janina Machulak 45-304 Opole, ul. Piotrkowska 4 a
Zakład Fryzjerski Sabina Folta 45-221 Opole, ul. Chabrów 31
Zakład Fryzjerski SISSI Anita Langner Proć 45-061 Opole, ul. Katowicka 67b/4
Zakład Fryzjerski Teresa Jacków 45-707 Opole, ul. Wrocławska 20A/D
Zakład Fryzjerski Tomasz Koszyk 46-070 Polska Nowa Wieś, ul. Lipowa 48
Zakład Fryzjerski Violetta Elis 46-040 Schodnia, ul. Ks. P. Gołąba 28
Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny „RONDO” Małgorzata Nowakowska 45-034 Opole, ul. Nysy Łużyckiej 9
INTROLIGATOR Warsztat Introligatorski Dariusz Grzeszczuk 45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 19
MODELARZ ODLEWNICZY JMF MODELARSTWO ODLEWNICZE JANUSZ FRASEK 46-024Pustków, UL. Powstańców Śl. 12 A
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJACYCH Jośko, Prokopowicz i Wspólnicy Sp. z o.o. 456-050 Tarnów Opolski, ul. Zawadzkiego 5
STOLARZ A.P.B. STOLARSTWO S.C. Piotr i Jolanta Bieńkowscy 45-920 Opole, ul. Łukowa 17
C&G Rafał Czok 45-416 Opole, ul. Kolonijna 8
Halupczok-Stolarstwo R.E.J. Halupczok s.c. 46-023 Węgry, ul. Kotorska 19
Jarecki-Meble Jarosław Hendel 46-070 Komprachcice, ul. Torowa 28
Meble Buchman Kamil Buchman 46-070Komprachcice, ul. Lipowa 8
MEBLE PROFI MONT KUCHNIE KLIMAŃSKI 46-081 DOBRZEŃ WIELKI, UL. BRZOZOWA 5
MEBLE PRUS Joachim Prus 46-024 Dąbrówka Łubniańska ul. Oleska 77
PLASTODREW SOWA SP.J. 46-024 Dąbrówka Łubniańska , ul. Oleska 2 A
PHUP J & H Ziemba 45-777 Opole, ul. Zwycięstwa 16
Stolarstwo Alfred Langner 46-024 Jełowa ul. Dworcowa 12 A
STOLARSTWO Ditmar Gawlista 46-070 Wawelno, ul. Niemodlińska 2
STOLARSTWO Roman Kasprzyk 46-024 Masów, ul. Opolska 39
Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane Adrian Halupczok 46-040 Krzyżowa Dolina, ul. Poprzeczna 17 a
Stolarstwo Tomasz Poliwoda 46-024 Łubniany, ul. Kościelna 15
Usługi Stolarskie „PANUSCH” Adrian Panusch 47-300 Dąbrówka Górna, ul. Opolska 23
USŁUGI STOLARSKIE Ireneusz Kołodziejczyk 46-040 Krzyżowa Dolina , ul. Polna 26
Usługi Stolarskie Jan Dudek 49-120 Sławice, ul. Opolska 26
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy „BUHL” s.c. Krzysztof Buhl,, Kamil Buhl. 46-024 Szczedrzyk, ul. Jedlicka 16
Zakład Produkcyjno-Usługowy REINERT Import-Eksport Reinert Alojzy 46-061 Zimnice Małe, ul. Polna 5
Zakład Stolarski  Usługi Remontowo-Budowlane  Gryc Piotr 46-050 Waligdrogi, ul. Opolska 78
ZAKŁAD STOLARSKI JERZY BUJALLA 46-022 Luboszyce, ul. Opolska 1
Zakład Stolarski Eksport-Import Józef Nieświec 46-040 Krasiejów, ul. Spóracka 53
Zakład Stolarski Import-Eksport Malek Diter 46-043 Dylaki, ul. Ozimksa 8 D
Zakład Stolarski Jerzy Fila 46-024 Jełowa, ul. Młyńska 29
Zakład Stolarski Krystof Kowalczyk 46-053 Chrząstowice, ul. Olimpijczyków 5
Zakład Stolarski Rudolf Huncza 45-634 Opole, ul. Podborna 32
Zakład Stolarskie Export-Import Jan Gebauer 46-050 Tarnów Opolski, ul. Św. Marcina 35
Zakład Stolarskie H. Chudala 46-017 Złotniki, ul. Opolska 19
Zakład Stolarstwa Budowlanego Klaudiusz Nowak 46-030 Murów, ul. Łubniańska 37, Zagwiździe
SPRZEDAWCA Artykuły Przemysłowe Michał i Roman Grzebieniowski s.c. 45-057 Opole, ul. Ozimska 19
Kwiaciarnia Sonia Elżbieta Krawczuk, Grzegorz Krawczuk 49-100 Niemodlin, ul. Szewska 1/1
„SELLI” Sabina Bień 46-081 Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 61
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Artur Bebel 46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 33
ŚLUSARZ BARTEX Zakład Ślusarski Roman Zazula 49-345 Skorogoszcz, ul. Armii Krajowej 9 a
Jerzy Dyga PUH „DYGA” 46-050 Przywory, ul. Wiejska 130
MAETALEX-SZYMA SP. Z O.O. 46-070 Komprachcice, ul. Chróścińska 1
PAMET Zakład Produkcyjno-Usługowy s.c. 46-060 Prószków, ul. Daszyńskiego 57
PROTEC Sp. z o.o. 46-080 Chróścice, ul. Korfantego 43
PSM Metallbau Sp. z o.o. sp.k. 456-050 Kąty Opolskie, ul. Leśna 4
Ślusarstwo Kowalstwo Resory Piotr Rogocz 46-053 Dębie, ul. Wiejska 55
TAPICER EDDIE BIS ANTONINA CHICHŁOWSKA 45-129 Opole, UL. Kępska 5
ZAKŁAD TAPECIARSKI USŁUGOWO-PRODUKCYJNY TAPICER ROMAN ORLIK 46-050 Tarnów Opolski, ul.  Koraszewskiego 8
ZEGARMISTRZ Zakład Zegarmistrzowski Jerzy Deputat 45-072 Opole, ul. Reymonta 37 lok 1 A

Aktualizacja: 16.05.2019
Wróć do spisu treści