2022-5 - CECH Opole

27.04.2022r.

Zaproszenie na koncert "Schody do Wolności"

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w  Koncercie „Schody do Wolności", który odbędzie się w dniu 14 maja 2022 r. w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu o godz. 19:00.

Celem przedsięwzięcia jest kontynuacja inicjatywy zapoczątkowanej w 2021 r. polegającej na organizacji koncertu poświęconego tematyce szeroko pojętej wolności jako wartości nadrzędnej w życiu narodów, społeczności i jednostki. W koncepcji tegorocznego koncertu uwzględniony zostanie problem wojny w Ukrainie. W ramach wydarzenia wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej, jak również artyści związani z Opolszczyzną m.in.: Andrzej Krzywy, Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Michał Szpak, Magdalena Meg Krzemień, Natalia Kryjom, Mateusz Gędek, Jędrzej Skiba. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Krzysztofa Pszony. Koncert poprowadzi Robert Janowski.

Chcąc podziękować Państwu za codzienną pracę na rzecz naszego regionu liczymy, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo prosimy o informację zwrotną, czy byliby Państwo zainteresowani udziałem w koncercie. W przypadku pozytywnej odpowiedzi otrzymają Państwo podwójne zaproszenia.

Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 28 kwietnia br. na adres: invest@ocrg.opolskie.pl.