2020-16 - CECH Opole

8.12.2020r.

Zapraszamy na webinarium prezentujące ofertę wsparcia finansowego

w ramach Tarczy Antykryzysowej dla małych i średnich

przedsiębiorstw przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA.

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy na webinarium prezentujące ofertę wsparcia finansowego w ramach Tarczy Antykryzysowej dla małych i średnich przedsiębiorstw przez Agencję Rozwoju Przemysłu SA.

Zakres merytoryczny spotkania:

Agencja Rozwoju Przemysłu SA  - instrumenty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej

DLA KOGO :

a) podmioty gospodarcze –  które za ostatni rok obrotowy osiągnęły min. 4 mln przechodów ze sprzedaży za rok 2019  i prowadzą pełną księgowość,

b) klient nie będący dużym przedsiębiorstwem, prowadzący działalność co najmniej 12 miesięcy, który za ostatni rok obrotowy odnotował zysk netto i dodatnią EBITDA

c) przedsiębiorcy, których przychody ze sprzedaży spadły w wyniku epidemii Covid, co najmniej 25 % za dany miesiąc 2020 roku w stosunku do miesiąca poprzedniego lub o 15 % porównując dwa miesiące roku 2020 od dwóch, odpowiednich miesięcy 2019.

Agenda:

• Pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym,
• Pożyczka obrotowa finansująca wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP,
• Leasing operacyjny z karencją w spłacie dla Klientów MŚP,
• Leasing operacyjny „maszyneria" bez wpłaty własnej lub karencją w spłacie dla Klientów MŚP, na zakup maszyn i urządzeń.

Spotkanie z aplikacji Microsoft Teams w dniu 15 grudnia, godz. 12.00, orientacyjny czas trwania: 45 minut.